Wózki dziecięce Lionelo

0
2273

Spacerówka Lionelo to świetne rozwiązanie dla wszystkich młodych rodziców, którym zależy nie tylko na jak największej wygodzie oraz na jak największym bezpieczeństwie dziecka, lecz także na funkcjonalności wózka. To bowiem jeden z najbardziej praktycznych modeli dostępnych na rynku.

Czym wyróżnia się wózek dziecięcy Lionelo?

Producenci wózków dziecięcych Liolnelo chcieli, aby ich produkty nie tylko zapewniały dzieciom bezpieczeństwo i komfort, ale także by ich budowa była jak najbardziej funkcjonalna dla rodziców, którzy je prowadzą, składają oraz przenoszą. Dlatego tym, czym charakteryzuje się wózek Lionelo, jest bardzo prosta konstrukcja, jaka pozwala na jej szybkie i sprawne złożenie.

Wózek dla dziecka Lionelo posiada także funkcję regulacji siedziska, oparcia oraz baldachimu, co znacząco ułatwia dostosowanie jego konstrukcji do indywidualnych potrzeb każdego dziecka.

Wózek zapewniający bezpieczeństwo

Jedną z istotnych cech wózka marki Lionelo są pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które utrzymują dziecko w stabilnej pozycji, zabezpieczając je przed upadkiem. To jedno z wielu rozwiązań konstrukcyjnych, które zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Nic dziwnego zatem, że brytyjska organizacja Intertek bardzo dobrze oceniła wózek Lionelo.

Lionelo wózek- cena

Pomimo że spacerówki marki Lionelo wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania, która przekłada się na ich wygodę oraz funkcjonalność, to ich cena znacząco nie różni się od wózków innych marek. Wózek spacerowy Lionelo dla przykładu w sklepie internetowym abcdomu24.pl kosztuje od 170 do 390 złotych.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem wózka Lionelo, kliknij aby przejść do sklepu abcdomu24.pl.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here