Nowoczesne i niezawodne systemy klimatyzacyjne

0
1384

Optymalna temperatura i najlepszej jakości powietrze decydują o tym, jak czujemy się w naszych domach, ale również w biurach, w hotelach i we wszystkich innych pomieszczeniach, w których przebywamy. W związku ze zmieniającymi się warunkami klimatycznymi, także w Polsce coraz większym zainteresowaniem cieszą się nowoczesne systemy klimatyzacyjne, wentylacyjne i rekuperacyjne. Warto wybrać te, które w danym miejscu okażą się niezawodne, to nie tylko większy komfort życia, ale także niższe koszty zużycia energii.

Doświadczenie i indywidualne podejście

Na co zwrócić uwagę, decydując się na współpracę z firmą oferującą usługi z zakresu klimatyzacji, rekuperacji i wentylacji? Jedną z drogocennych wskazówek jest aktywność na rynku – firma, która działa w branży od kilku czy kilkunastu lat i która wykonała wiele zleceń dla różnych klientów, na pewno może być uznana za solidnego partnera.

Liczy się również podejście do przedmiotu działalności, branża klimatyzacyjna szybko się zmienia, dlatego konieczne jest stałe trzymanie ręki na pulsie i łączenie doświadczenia (sprawdzonych rozwiązań) z tymi, które są innowacyjne. Jeśli firma dysponuje najlepszej jakości sprzętem i materiałami uznanych światowych marek i możemy zawsze liczyć na pomoc ze strony wykwalifikowanych specjalistów, na pewno warto podjąć z taką firmą współpracę. Firma Waso Klim już od 2006 r. jest aktywna m.in. na Śląsku, przez kilkanaście lat wykonała wiele instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych czy rekuperacyjnych, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych oraz instytucjonalnych. Waso Klimatyzacja Katowice to jedna z popularniejszych ofert na rynku śląskim. 

Klienci doceniają kompleksowe i zarazem indywidualne podejście do każdego zlecenia, począwszy od fazy (darmowej) wyceny, projektowania, poprzez instalację optymalnej klimatyzacji (i innych systemów) oraz pełnej obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Instalacje Waso Klim funkcjonują z powodzeniem na terenie całej aglomeracji śląskiej – m.in. w takich miastach jak Bytom, czy Sosnowiec. Firma wykonała także wiele zleceń na terenie województwa świętokrzyskiego.

Klimatyzacja – najlepsze rozwiązania 

Aby klimatyzacja w danym miejscu działała tak, jak sobie tego życzymy, konieczne jest prawidłowe dostosowanie systemu do warunków technicznych, jakie charakteryzują nieruchomość. Waso Klim gwarantuje profesjonalne i niezawodne usługi w zakresie doboru najwłaściwszych urządzeń, wykonania projektu instalacji (w tym w prawidłowego usytuowania urządzeń) i dobraniu właściwej mocy chłodniczej.

Firma dysponuje urządzeniami najlepszych światowych producentów, takich jak: LG, Sinclair czy Mitsubishi Heavy. Proponowane systemy klimatyzacji to: klimatyzacja ścienna typu split, klimatyzacja kanałowa, oraz klimatyzacja kasetowa. Najlepszą cyrkulację powietrza we wszystkich pomieszczeniach zapewnią natomiast systemy wentylacyjne takie jak wentylacja mechaniczna, grawitacyjna oraz nowoczesne systemy oddymiające.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here