Boksy garażowe, czyli twoje miejsce na wyłączność

0
156
boksy garażowe

Utrzymanie porządku w mieszkaniu nie jest łatwe. Zwłaszcza jeżeli mamy do zagospodarowania całe mnóstwo najróżniejszych przedmiotów, z którymi nie wiadomo, co począć. Zwykle są to rowery, zabawki dziecięce czy sprzęt zimowy. Przechowywanie ich w szafie czy bezpośrednio na korytarzu lub klatce schodowej nie jest najlepszym pomysłem. Ale co zrobić, gdy nie dysponujemy piwnicą ani dedykowaną komórką lokatorską? Okazuje się, że i w takiej sytuacji można znaleźć wyjście.

Boksy garażowe – dla kogo?

Coraz popularniejsze stają się boksy garażowe, czyli specjalne metalowe konstrukcje montowane na istniejących stanowiskach, na przykład w parkingu podziemnym. To nic innego, jak dodatkowa przestrzeń do przechowywania najróżniejszych przedmiotów. Co najważniejsze, to przestrzeń zamknięta, odizolowana od świata zewnętrznego, a całość ma formę estetycznej konstrukcji.

Popularność tego rozwiązania sprawia, że boksy garażowe można kupić jako gotowe produkty występujące w najpopularniejszych rozmiarach. Boks jest dopasowany do wymiarów typowego miejsca postojowego, a my możemy regulować jego wysokość, tak aby wygodnie i bez większego wysiłku móc jednocześnie zaparkować swój samochód. Prawidłowo zamontowany boks nie ogranicza normalnej funkcjonalności miejsca postojowego, a zatem nie musimy obawiać się, że nasze auto się nie zmieści.

Boksy garażowe zamiast piwnicy

W klasycznym garażu podziemnym, czyli wielostanowiskowej hali garażowej, możemy zaparkować swój samochód, ale już pozostawienie obok drobnych przedmiotów, na przykład akcesoriów motoryzacyjnych, będzie bardzo kłopotliwe. Zwykle też tego typu praktyki są piętnowane przez administrację budynku. Decydując się na boks garażowy, nie tylko stawiamy na wygodę i praktyczne rozwiązanie, ale nie zapominamy również o estetyce.

Boksy wykonane są ze stali i malowane są w atrakcyjnych i uniwersalnych kolorach, tak aby współgrały z wystrojem wnętrza hali postojowej. Są na tyle pojemne, że bez problemu zmieścimy tam najbardziej popularne przedmioty, na przykład buty narciarskie, rowerki dziecięce czy nawet sanki.

Podręczny schowek w garażu

Boks garażowy może stanowić również mini domową spiżarnię, jako że wnętrze jest starannie wykończone i może zostać wyposażone w półki. Stalowa konstrukcja jest mocna i wytrzymała, więc będzie nie lada przeszkodą dla amatorów cudzych własności.

Dostępu do wnętrza pilnują również drzwi osadzone na stalowej ościeżnicy, wyposażone w wysokiej jakości zamek. Niewątpliwą zaletą, która cechuje boksy garażowe https://drconstruct.pl/boksy-garazowe/ , jest prostota montażu. Sprowadza się on do przymocowania podstawy za pomocą śrub do betonowej posadzki garażu, co zajmuje niewiele czasu i nie wymaga użycia drogich narzędzi.

Stal jest nie tylko wytrzymała, ale także trwała. To sprawia, że wykonane z niej boksy są odporne na intensywną eksploatację w niesprzyjającym środowisku. Schowki zachowają świetny wygląd przez lata, nie wymagając przy tym czasochłonnej pielęgnacji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here