Zamiatarka spalinowa: do wnętrza budynku i do ulic

0
735

Zamiatarka to nowoczesne urządzenie, które pozwala na szybkie, efektywne sprzątanie powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych. Jednym z rodzajów tego urządzenia jest zamiatarka spalinowa, która może przybrać zarówno postać urządzenia prowadzonego ręcznie, jak i specjalnego samochodu. Przyjrzyjmy się bliżej każdej z nich.

Zamiatarka bezpyłowa spalinowa

Zamiatarki spalinowe to urządzenia dedykowane do sprzątania powierzchni zewnętrznych oraz wielkopowierzchniowych hal garażowych. W przeciwieństwie do innych typów zamiatarek nie nadają się do użytku wewnątrz pomieszczeń ze względu na wydzielane spaliny.

Niewielkich rozmiarów zamiatarka spalinowa bezpyłowa prowadzona ręcznie, którą można znaleźć na stronie https://pureco.pl/138-zamiatarki-spalinowe, to urządzenie, które doskonale radzi sobie z każdym rodzajem zabrudzenia. Dzięki zaawansowanemu systemowi ssącemu i szczotkom jest w stanie poderwać z podłoża kurz, piasek, drobny żwir i niewielkie kamyczki, a także małe liście czy inne zabrudzenia lub odpady o niezbyt dużych rozmiarach. Posiada filtr i zamknięty pojemnik na odpady, a także osłony boczne i przednie, co sprawia, że nie powoduje unoszenia się pyłu czy jego wydostawania na boki podczas sprzątania.

Zamiatarki bezpyłowe spalinowe świetnie sprawdzą się podczas sprzątania terenów wspólnot mieszkaniowych. Usuną zabrudzenia z chodników, placów zabaw, parkingów czy z hal garażowych.

Zamiatarka do ulic

Firmy, które zajmują się sprzątaniem całych osiedli czy nawet miast powinny jednak wyposażyć się w zamiatarki komunalne do sprzątania ulic. Wyglądem przypominają one samochód ciężarowy, który wyposażony jest w zestaw szczotek podrywających zabrudzenia oraz urządzenia ssącego i podajników ślimakowych, które wciągają śmieci do pojemnika.

Dzięki specjalnej konstrukcji zamiatarka może być stosowana na różnych, nawet nierównych powierzchniach. Jej stałe elementy nie mają kontaktu z podłożem, dzięki czemu nawet wystające korzenie, dziury w podłożu czy kratki ściekowe nie stanowią dla niej problemu. Co więcej, zamiatarka zapewnia stały nacisk szczotek na podłoże, co przekłada się na doskonałe efekty czyszczenia.

Na koniec warto dodać, że zamiatarka do ulic sprawdzi się nie tylko na obszarze miasta. Może zostać wykorzystana także do sprzątania dużych placów na terenach firmowych, na których dochodzi do poważnego zabrudzenia, na przykład w cementowniach.

Wykorzystaj zamiatarki do przyspieszenia i optymalizacji pracy

Ręczne zamiatanie dużej powierzchni to bardzo trudny i żmudny proces, który wymaga sporego nakładu sił i czasu. Na pewno nie wyobrażasz sobie ręcznego zamiatania ulic w mieście albo ogromnych powierzchni hal garażowych. Właśnie dlatego wymyślono zamiatarki spalinowe, które pomogą ci przyspieszyć ten proces i sprawią, że będziesz mógł wykonać pracę jednocześnie dokładnie i przy znacznie mniejszych nakładach: zarówno czasu, ilości zaangażowanych w to ludzi, jak i pieniędzy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here