Włoska chemia od Felce Azzurra. Czy warto?

0
1962
Włoska chemia od Felce Azzurra. Czy warto?

Włochy to kraj pełen różnorodnych inspiracji. Zachwycamy się włoską kuchnią, architekturą i wnętrzarstwem, samochodami, muzyką i filmem, meblami oraz literaturą. Włoskie klimaty kojarzą nam się z luksusem, elegancją i szykiem. Włoskie produkty to dla wielu gwarancja najwyższej jakości. Tezę tę potwierdzają także środki włoskiej marki Felce Azzurra.

Włoska chemia marki Felce Azzurra

Felce Azzurra to marka, która została stworzona przez dom perfumeryjny Paglieri i jest jedną z najbardziej renomowanych marek chemii gospodarczej i kosmetyków we Włoszech. Coraz popularniejsza staje się także w innych europejskich krajach, wciąż zyskując nowych klientów.

Wieloletnia tradycja marki pozwoliła na stworzenie produktów chemii gospodarczej oraz kosmetyków o unikalnych kompozycjach zapachowych, które powstają zwykle z mieszanek ponad stu składników z całego świata. To właśnie sprawia, że środki włoskiej marki są tak wyjątkowe i niepowtarzalne.

Wysoka jakość, niska cena

Środki czystości od grupy Paglieri świetnie sprawdzą się zarówno przy sprzątaniu domu, jak i biur czy hoteli. Włoska chemia gospodarcza wyróżnia się skutecznością oraz niecodziennymi mieszankami zapachowymi, które choć nie są drażniąco intensywne, utrzymują się bardzo długo. Dlaczego te zapachy są takie wyjątkowe? Wśród renomowanych i najczęściej wybieranych marek trudno znaleźć zapachy, które łączą w sobie na przykład wyrazistość białego piżma z konwalią i cyklamenem.

Włoskie produkty kojarzą się z luksusem, jednak produkty marki Felce Azzurra wcale drogie nie są. Każdy może więc cieszyć się efektami pracy i utrzymującym się w domu czy biurze świeżym zapachem, bez uszczuplania swojego domowego budżetu.

Produkty marki z Włoch dostępne są w sieciach sklepów Carrefour, Makro, Piotr i Paweł, MerCo oraz w sklepach internetowych. Ich jedynym dystrybutorem w Polsce jest firma Foodtrade sp. z o.o., która funkcjonuje jako dystrybutor chemii gospodarczej, a także jako hurtownia produktów spożywczych i napojów najpopularniejszych na świecie marek.

Włoskie kosmetyki

Felce Azzurra to marka, która produkuje także kosmetyki, również naturalne (produkty BIO). Są to przede wszystkim kosmetyki do higieny osobistej – dezodoranty, mydła, żele pod prysznic, płyny do higieny intymnej oraz talki. Wyróżniają się nie tylko nietuzinkowymi zapachami, ale także wydajnością i efektami działania. Ci, którzy zdecydowali się spróbować tych kosmetyków, mówią o jedwabiście gładkiej, pachnącej skórze i nie chcą wracać do starych produktów.

Warto wspomnieć także, że kompozycje zarówno kosmetyków, jak i chemii gospodarczej pozostają tajemnicą rodziny Paglieri i są przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Włoska chemia domowa – czy warto?

Nie sposób nie zgodzić się, że włoskie produkty to synonim jakości i stylu. Warto jednak mieć na uwadze bardzo istotny fakt – produkty Felce Azzurra nie tylko pięknie pachną i są skuteczne, przede wszystkim są bezpieczne dla zdrowia naszego i naszych domowników. Jest to aspekt szczególnie istotny w domach, w których obecne są małe dzieci. Chemia gospodarcza Felce Azzurra nie podrażania i nie wywołuje reakcji alergicznych, a wśród produktów przeznaczonych do prania znajdują się też takie, które są przeznaczone specjalnie dla małych dzieci.

[Głosów:3    Średnia:3.7/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here