Uchwyty do mebli pokojowych

0
3263

Zdarza się, że trafiamy na ciekawą ofertę mebli pokojowych, które całkowicie by nam odpowiadały, poza jednym szczegółem – uchwytami. Niekiedy firmowe uchwyty są bardzo niedopasowane i niezbyt wygodne w codziennym użytkowaniu mebli. Na szczęście można je niewielkim kosztem wymienić w kilka chwil!

Uchwyt do mebli

W każdym markecie budowlanym i sklepie z wyposażeniem wnętrz znajdziemy akcesoria takie jak właśnie uchwyty do mebli. Są one niedrogie i w niektórych przypadkach możemy zakupić ich tylko potrzebną nam konkretną ilość. Nowe uchwyty do komody mogą znacząco ułatwić jej użytkowanie. Jest to bardzo wygodne na przykład w sytuacji gdy producent zamontował we froncie komody tylko jeden, centralnie umocowany uchwyt, który sprawia, że otwieranie szuflady jest dość ciężkie.

Zmiana designu niewielkim kosztem

Uchwyty do mebli pokojowych są obecnie dostępne w sklepach internetowych w tak dużej rozpiętości, że swobodnie możemy przebierać w nich jak w ulęgałkach. Jest to świetny sposób na tanią zmianę designu mieszkania. Dużo zmieniają na przykład nowoczesne uchwyty do szafek przy meblach, które mają już kilkanaście lat, a wciąż są w dobrym stanie. Kolorowe, fantazyjne uchwyty do szuflady pomogą zmienić komodę w oryginalny mebel i nadać jej indywidualnego charakteru. Uchwyty meblowe najlepiej kupować różne – to najnowszy hit wnętrzarski! Dużym powodzeniem cieszą się okazałe, ręcznie zdobione gałki do mebli w fantazyjnych kolorach – szczególnie, gdy do każdego mebla damy inny wzór i inny kolor!

Uchwyty do mebli pokojowych kupisz na regalka.pl.

[Głosów:3    Średnia:2.3/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here