Tace melaminowe – współczesna porcelana

0
2797
Tace melaminowe

Tace kuchenne dopiero od niedawna przykuwają wzrok i wychodzą z mało efektownej, szarej strefy. Te nieocenione akcesoria zalegały dotąd w odmętach szafek i szuflad, a przez to sprawdzały się w roli dodatków bardzo funkcjonalnych, ale mało absorbujących, zupełnie nieatrakcyjnych. Dzisiaj to się zmieniło, a tace do serwowania zyskały nowy blask. Wszystko za sprawą – oczywiście – rozwoju sztuki użytkowej, która wkracza w nasze progi i podbija kuchenne i salonowe wnętrza pod postacią kreatywnych, designerskich projektów.

Wystarczy rzut oka na katalogi najbardziej pożądanych marek – brandów dostarczających praktyczne i niezwykle oryginalne rozwiązania. Znajdziemy w nich nie tylko profesjonalne tace kelnerskie (dedykowane zarówno właścicielom pubów i restauracji, ale i osobom, które chcą we własnych domach gości przyjmować z wielką pompą), ale i stosunkową nowość na rynku – tace z melaminy.

To właśnie te ostatnie produkty zasługują na największą uwagę. A to z prostego względu – taca z melaminy łączy w sobie wyjątkową, artystyczną kreację z nieocenioną trwałością i jakością wykonania.

Omawiane gadżety przypominają kruche, drogocenne tace porcelanowe – klasyczne, zawsze pożądane, szlachetne i bardzo eleganckie. Z tą tylko różnicą, że melaminowe tace do serwowania są odporne na zarysowania i pęknięcia, przez co należy uznać je za akcesoria niezawodne i praktycznie niezniszczalne.

Melamina jest twarda i niewrażliwa na działanie czynników zewnętrznych. Dodatkowo, materiał ten świetnie poddaje się obróbce, przez co tace gastronomiczne z melaminy mogą być dowolnie kształtowane, barwione, ozdabiane i pokrywane lśniącym laminatem. Dzięki temu, melaminowe tace kuchenne mogą wreszcie wyjść z głębin szafek i szuflad i stać się pełnoprawnym uczestnikiem domowych wydarzeń urządzanych z pompą godną profesjonalnej restauracji.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here