Środki czyszczące do domu – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

0
1542
Środki czyszczące do domu – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Śmiało możemy stwierdzić, że rynek chemii gospodarczej jest przesycony. Mnóstwo dostępnych marek i różnorodnych produktów powoduje, że często sięgamy po drogie artykuły reklamowane w telewizji. Czasem natomiast decydujemy się na najtańsze rozwiązania, myśląc, że to i tak wszystko jedno. Cena jednak nie zawsze idzie w parze z jakością, a to, czym sprzątamy nasze najbliższe otoczenie, ma bardzo duże znaczenie. Jaką więc chemię gospodarczą wybrać? Na co zwracać uwagę podczas zakupu?

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Środki czystości znajdują się w każdym gospodarstwie domowym. Ich wybór często zależy od naszych indywidualnych upodobań (ulubiony zapach, wydajność, cena). Chemia gospodarcza to środki, z którymi mamy kontakt każdego dnia, dlatego wybrane przez nas produkty powinny być przede wszystkim bezpieczne. Ale co to właściwie oznacza? Bezpieczna chemia domowa powinna składać się z jak największej ilości naturalnych składników. Musi też być pozbawiona szkodliwych dla środowiska fosforanów. Dla wielu ludzi zapach gra pierwszorzędną rolę. Warto więc zwrócić uwagę na skład mieszanek zapachowych. Świetne, niecodzienne i przede wszystkim oparte na bezpiecznych składnikach zapachy środków czystości oferuje na przykład marka Felce Azzurra. Jest to jeden z najbardziej cenionych producentów chemii gospodarczej we Włoszech, stworzony przez dom perfumeryjny Paglieri. Dzięki dystrybucji marki Felce Azzurra przez Foodtrade Sp. z o.o., staje się ona coraz popularniejsza również w Polsce.

Jakość i cena

Kolejnym ważnym aspektem jest jakość produktów. Im jest ona wyższa, tym wydajniejszy jest produkt, a co za tym idzie – pozwala na większe oszczędności w budżecie domowym. I tutaj pojawia się kolejna istotna kwestia, czyli cena artykułów przeznaczonych do prania i sprzątania. Nie zawsze wysoki koszt oznacza równie wysoką jakość. Na przykład włoska marka Felce Azzurra oferuje wysokiej jakości chemię domową za stosunkowo niską cenę. Rewelacyjne produkty tej marki możecie znaleźć w sklepach i marketach Piotr i Paweł, Makro, Carrefour czy MerCo na terenie całego kraju oraz w internetowych sklepach z chemią domową.  Pod tym linkiem uzyskasz pełną informację o dostępności tych produktów w sklepach stacjonarnych – https://food-trade.pl/lista-sklepow/

Produkty Felce Azzurra

Wśród szerokiej oferty włoskiego producenta znajdziemy przede wszystkim wyjątkowo skuteczne płyny do prania i płukania tkanin o niepowtarzalnych zapachach, produkty do mycia podłóg, środki do czyszczenia łazienek, uniwersalny środek odtłuszczający czy bezpieczny i przyjazny środowisku płyn do szyb. Poza chemią domową, Felce Azzurra oferuje również bezpieczne kosmetyki: dezodoranty, mydła, żele pod prysznic, balsamy do ciała, talki itp. W szerokim asortymencie znajdują się również całkowicie naturalne kosmetyki BIO, które również charakteryzują się wyjątkowymi mieszankami zapachowymi.

Wyłącznym dystrybutorem marki Felce Azzurra w Polsce jest firma Foodtrade Sp. z o.o., która zajmuje się także hurtową i detaliczną sprzedażą produktów spożywczych i napojów. Jest również jedynym w naszym kraju dystrybutorem wyjątkowej, kolumbijskiej kawy marki Dictador.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here