Ramki do pokoje dziecięcego – które będą bezpieczne?

0
1889
Ramki do pokoje dziecięcego – które będą bezpieczne?

Jakie ramki na zdjęcia sprawdzą się w pokoju dziecięcym? To ramki z szybką plexi. Są tak samo ładne jak klasyczne ze szkłem, ale przy tym bezpieczne dla dzieci. Bez ryzyka skaleczenia czy połknięcia szkła.

Ramka do pokoju dziecięca – ładna, ale przede wszystkim bezpieczna

Czym kierujemy się wybierając ozdoby do pokoju dziecięcego? Oczywiście chcemy aby były ładne, miały łagodne barwy oraz pasowały do aranżacji całego pomieszczenia. Czy jednak pamiętamy także o tym, aby były bezpieczne? Wszystkie elementy ze szkła, w tym ramki ze szklaną szybką, umieszczone w pobliżu dzieci to ryzyka skaleczenia lub zranienia. W razie pobicia szybki malutkie dziecko może połknąć szkło lub się poważnie skaleczyć. Nie oznacza to jednak, że musimy zupełnie rezygnować z ozdób takich jak ramki na zdjęcia w pokoju dziecięcym. Zastąpmy je jednak bezpieczniejszym wariantem. Takim jak ramki na zdjęcia plexi.

Ramka z szybką plexi – alternatywa dla szkła

Czym są ramki na zdjęcia z szybką plexi? To ozdoby, które zamiast szybki ze szkła mają szybkę wykonaną z bezpiecznego i nietłukącego się tworzywa sztucznego. Plexi lub inaczej szkło akrylowe jest przejrzyste, dzięki czemu wykorzystuje się je od lat do produkcji ramek na zdjęcia czy witryn. Jest to doskonała alternatywa dla ramek ze szkłem. Ramki do pokoju dziecięcego wykonane z plexi pozwolą ozdobić pomieszczenia tak jak chcemy, a jednocześnie będziemy mogli spać spokojnie nie martwiąc się, że taka szybka się stłucze i zrobi krzywdę naszemu maluchowi.

Kiedy warto zamówić ramkę na wymiar?

Jeśli chcesz mieć pewność, że produkt jest doskonałej jakości i w pełni bezpieczny ramkę najlepiej jest zamówić na wymiar z szybą plexi. Tworzywo to można wycinać w dowolne kształty i rozmiary. Zamiast szukać w sklepach ramek spełniających wymagania wyglądu, trwałości i rozmiaru najlepiej zamówić ramkę na wymiar. W sklepach takich jak Ramka.pl masz aż pół tysiąca wzorów ramek do wyboru, a wszystkie z bezpiecznym tworzywem plexi w środku. Możesz wybrać sobie ramę w niemal dowolnym rozmiarze, wykonaną np. z drewna, aluminium czy plastiku. Ponadto do każdej ramki możesz zamówić passe-partout w jednym z kilkudziesięciu dostępnych kolorów.

Dzięki wymiarowaniu i kreatorowi online dostępnemu na stronie Ramka.pl możesz  nie tylko dowolnie komponować swoją przyszłą ramkę do pokoju dziecięcego, ale także od razu zobaczysz końcową cenę produktu. Kreator pozwala realistycznie zwizualizować jak przyszła ramka będzie prezentować się na ścianie. Możesz wybrać sobie kolor ściany tła w kreatorze, a także wgrać zdjęcie poglądowo, aby zobaczyć czy ramka pasuje do danego zdjęcia. Wejdź na stronę https://www.ramka.pl/ i skomponuj idealną ramkę na zdjęcia do pokoju Twojego malucha.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here