Mieszkania Naramowice, czyli wysoki standard, korzystna lokalizacja i bezpieczeństwo

0
1678
Mieszkania Naramowice, czyli wysoki standard, korzystna lokalizacja i bezpieczeństwo

Poszukiwanie wymarzonego mieszkania to nie łatwe zadanie, które wymaga zastanowienia się i przemyślenia różnych kwestii. Obecnie budowanych jest coraz więcej bloków, wieżowców i apartamentów, które mają swoje zalety i wady. Dlatego zanim zdecydujemy się na kupno określonego mieszkania, powinniśmy przede wszystkim zadać sobie kilka najistotniejszych pytań i dobrze sprecyzować swoje odpowiedzi.

Pierwszym krokiem jest zastanowienie się nad wielkością mieszkania. Jeżeli planujemy powiększenie rodziny powinniśmy wybierać mieszkania, które będą miały wystarczającą ilość sypialni dla każdego domownika. Jeżeli już określimy pożądany metraż mieszkania, należy zastanowić się nad wysokością środków finansowych, których potrzebujemy na kupno wymarzonego lokum. Jeżeli myślimy o kredycie, powinniśmy umówić się z osobą, która przedstawi dostępne dla nas oferty finansowania, a także wyliczyć zdolność kredytową. Kiedy już sprecyzujesz swoje podstawowe wymagania możesz rozpocząć rozglądać się za dostępnymi mieszkaniami.

Obecnie dużą popularnością cieszą się Naramowice mieszkania położone w Poznaniu. Bardzo chętnie kupowane są przez młode rodziny, ceniące komfort, bezpieczeństwo, bliskość centrum oraz możliwość aktywnego wypoczynku.

Naramowice mieszkania –  nowoczesne i bezpieczne osiedle Nove Olendry

Nove Olendry to doskonała inwestycja dla osób będących w różnym wieku. Każdy znajdzie tutaj spokój i ciszę, a jednocześnie zachowa bliskość do centrum miasta. Naramowice mieszkania to niepowtarzalna inwestycja, która jest połączeniem nowoczesności i funkcjonalności.

Budynki mieszkalne noveolendry wybudowane są z wysokiej jakości materiałów pod względem wytrzymałości i ekologiczności. Osiedle Nove Olendry jest otwarte na nowe technologie i wykorzystuje między innymi fotowoltaikę, dzięki temu należy do ekologicznych i nowoczesnych dzielnic mieszkalnych.

Zewnętrzna strona budynku prezentuje się estetycznie i wyjątkowo, a głównie zachwyca unikatową elewacją wykonaną z mineralnej płytki klinkierowej. Dodatkowo budynki mieszkalne Nove Olendry są skutecznie ocieplone, posiadają nowoczesne systemy rynnowe oraz liczne technologie wpływające na bezpieczeństwo oraz komfort mieszkańców.

Komfortowe warunki do życia, jakie gwarantują mieszkania Naramowice

Naramowice mieszkania uznawane są za idealne miejsce do zamieszkania dla osób aktywnych i lubiących kontakt z przyrodą. Osiedle Nove Olendry położone jest w pobliżu Rezerwatu Żurawiniec, Góry Morasko, wybrzeża Warty, Nadwarciańskiego Szlaku Rowerowego, leśniczówki, stawu rybnego i wielu innych ciekawych skarbów natury. Tego typu otoczenie pozwala na aktywne spędzanie wolnego czasu w różnej formie (bieganie, przejażdżki rowerowe, spacery lub wspinaczki).

Naramowice mieszkania oprócz licznych walorów przyrodniczych oferują szybki dostęp do centrum miasta. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej oraz dostęp do rozbudowanej infrastruktury pozwala w krótkim czasie na dojazd do śródmieścia. Na osiedlu mieszczą się przystanki autobusowe i przebiega trasa Poznańskiego Szybkiego Tramwaju, dzięki temu będziesz mógł zawsze brać udział w spontanicznym spotkaniu z przyjaciółmi lub zorganizować szybki wypad na zakupy.

Ponadto na osiedlu Nove Olendry otwarte są i stale pojawiają się nowe przedszkola, szkoły i uczelnie wyższe, dzięki temu będziesz czuć się pewnie samodzielnie puszczając swoje dziecko do szkoły. Dodatkowo skorzystać można z licznych osiedlowych sklepów spożywczych, piekarni, kawiarni, barów mlecznych i aptek. Niedaleko mieszkań Naramowice znajdują się również przychodnie lekarskie, poczta, placówki bankowe oraz stacja benzynowa. Nove Olendry to osiedle, które pozwala na komfortowe i spokojne życie dla osób będących w różnym wieku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here