Meble kuchenne i uchwyty meblowe

0
2178
Meble kuchenne

Kuchnia to chyba najważniejsze pomieszczenie w całym domu. Podobnież wszyscy najlepiej czujemy się w kuchni. Taką opinię podzielam również ja, ponieważ nie tylko przygotowujemy tam posiłki, ale również rozmawiamy i przesiadujemy.

W dzisiejszych czasach bardzo popularne jest urządzanie salonu z aneksem kuchennym. Postanowiłem i ja wykonać coś takiego we własnym domu. Dysponuje dużym salonem i postanowiłem zorganizować w nim aneks kuchenny. Początkowo moja żona nie zgadzała się na takie rozwiązanie, ale po moich długich namowach i przedstawieniu projektu odpowiedz brzmiała pozytywnie. Wynająłem fachowców budowlanych, którzy bez najmniejszego problemu wyremontowali mi pomieszczenie, a także zrobili kilka niezbędnych przeróbek, które miały pomóc w funkcjonowaniu sprzętu kuchennego. Dokładnie mówiąc została doprowadzona woda bieżąca i odpływ ścieków. Nie zapomniałem także o kostkarce do lodu, w którą wyposażona jest moja lodówka. Wszystko przebiegło prawidłowo i efekt był oszołamiający.

Pozostało nam tylko wybrać meble kuchenne. W tym momencie zaczęły się schody i konflikty. Długo rozmawialiśmy z żoną zanim doszliśmy do konsensusu. Meble miały być nowoczesne i koloru białego, więc postanowiliśmy wynająć firmę, która zajmuje się sprzedażą mebli na wymiar. Na wizytę handlowca czekaliśmy ponad tydzień. Pan wymierzył nasze pomieszczenie, posłuchał naszych wymagań i w ciągu kilku dni przesłał projekt naszych szafek. Mieliśmy do wyboru drzwi wyposażone w uchwyty meblowe lub frezowane. W tym momencie znowu powstał konflikt. Żonie podobały się frezowane, natomiast ja chciałem uchwyty do mebli. Gdy postanowiłem ustąpić mojej małżonce, okazało się, że za taką usługę trzeba będzie bardzo dużo dopłacić. Wróciliśmy do uchwytów. Przedstawiciel handlowy powiedział, że możemy je sobie sami zamówić, a firma nam je zamontuje. Przeszukując strony internetowe trafiliśmy na https://www.regalka.pl/uchwyty-meblowe i byliśmy oczarowani szeroką ofertą. Wybór był ogromny i w końcu wybraliśmy piękne uchwyty koloru złotego. To znaczy, właściwie żona wybrała, ale mi również bardzo się one podobały.Po dwóch tygodniach oczekiwania mamy piękna kuchnię z uchwytami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here