Mała łazienka – wybierz kabinę prysznicową na wymiar

0
2399
Mała łazienka – wybierz kabinę prysznicową na wymiar

Nie da się ukryć, że kabiny prysznicowe to coraz chętniej kupowany element wyposażenia łazienek. Nic w tym dziwnego, ponieważ w porównaniu z wanną możemy zaoszczędzić na wydatkach na wodę oraz wiele cennego miejsca w pomieszczeniu. Oprócz tego kabiny

prysznicowe są dostępne w różnych wymiarach, dlatego łatwo jest znaleźć brodzik prysznica idealny na wymiar wolnego miejsca. Co jeśli jednak zdarzy się, że prezentowane modele nie spełniają zamierzonych oczekiwań co do wielkości kabiny? W tym przypadku warto udać się do specjalisty w tym fachu i zamówić kabinę prysznicową na wymiar.

Kabina prysznicowa na wymiar – zalety

Jeśli miejsce przeznaczone na kabinę prysznicową w łazience nie pozwala na zakup standardowego brodzika, najlepszą opcją będzie zdecydowanie się na zakup brodzika na wymiar. Kabina prysznicowa na wymiar jest możliwa do zamówienia w popularnych sklepach z ofertą elementów wyposażenia do łazienek, jak i u osiedlowego szklarza. Miejsce kupna kabiny na wymiar zależy od Waszych preferencji, ceny wykonania oraz rodzaju konstrukcji kabiny. Zamówienie kabiny prysznicowej na wymiar to nie zachcianka, ale poważny wybór, który przyniesie nam wiele pozytywnych aspektów.

  • Pierwszą z zalet kupna kabiny w indywidualnym rozmiarze pozwala na dopasowanie nowego elementu wyposażenia specjalnie na wymiar wnętrza. Jeśli w łazience pozostał mało standardowy metraż na postawienie prysznica, nie musisz rezygnować z jego kupna, lecz zamówić go indywidualnie na własne wymiary.
  • Zamawiając prysznic na wymiar jesteśmy wstanie sami zaprojektować wygodną konstrukcję kabiny do codziennego rytuału kąpieli według siebie.
  • Decydując się na zakup kabiny w ustalonej przez siebie wielkości, możemy stworzyć bezpieczne miejsce do kąpieli dla dzieci oraz osób niepełnosprawnych. Kupując kabinę prysznicową na wymiar możemy również zdecydować o rodzaju materiału oraz o głębokości brodzika, który będzie bardzo istotny w przypadku, gdyby z prysznica chciałaby skorzystać osoba starsza.
  • Zamówienie kabiny indywidualnie według własnych wymiarów jest szczególnie potrzebne, w momencie gdy łazienka znajduje się na poddaszu i ścianki muszą posiadać odmienną wysokość.
  • Osoby bardzo wysokie z pewnością nie spędzą przyjemnej kąpieli pod standardowym prysznicem. Domownicy o wzroście koszykarzy powinni zakupić kabinę prysznicową o znacznie wyższych ściankach niż te, które znajdziemy w większości sklepów z aparaturą łazienkową.
  • Kabina prysznicowa na wymiar umożliwi połączenie kilku mebli obok siebie, przez co stworzyć można zgrany kompleks mebli.

Kabinę prysznicową na wymiar zamówicie m.in. w Zakładzie Szklarskim Wolfglas. Zapraszamy do odwiedzenia strony http://wolfglas.pl/produkcja-i-montaz-kabin-szklanych.html.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here