Kable do wnętrz, na zewnątrz i do ziemi – gdzie zakupić?

0
1638

Wybudowanie każdego budynku, niezależnie czy będzie użytkowany w celach mieszkaniowych, czy komercyjnych lub gospodarczych, wymaga szczegółowego zaplanowania i wykonania instalacji elektrycznej. W tym celu należy nie tylko zaplanować przebieg poszczególnych przewodów, układ gniazd wtyczkowych czy wypustek oświetleniowych. Ważne jest również to, że należy dokonać precyzyjnego wyboru używanych kabli i przewodów, które będą stanowić drogę przebiegu prądu elektrycznego.

Centrum Elektryczne ANIA – szeroki wybór kabli

Poszukując sprawdzonego dostawcy, w którego ofercie znajdują się kable i przewody elektryczne różnorodnych typów, warto zwrócić uwagę na Elektromarketania, prowadzony przez Centrum Elektryczne Ania zlokalizowane w Wieluniu. W ofercie tej firmy znajdziesz szeroki wybór kabli, przeznaczonych do stosowania zarówno wewnątrz pomieszczeń, na zewnątrz, jak i do zakopania w ziemi. Dostępna oferta obejmuje niemal wszystkie kable dostępne na rynku produktów przeznaczonych do wykonania instalacji elektrycznych oraz liczne produkty pomocnicze.

Osoby poszukujące kabli do wykonania instalacji wewnętrznych, w domach jednorodzinnych lub mieszkaniach, mogą skorzystać z rozbudowanej oferty przewodów elektrycznych YDY lub OWY, o szerokości żyłki miedzianej wynoszącej od 1 mm. do 4 mm. Dostępne przewody zawierają od 3 do 5 żył i owinięte są w elastyczną, polwinitową powłokę.

W ofercie elektromarketu znajdują się również przewody giętkie, przeznaczone do wykonania specjalistycznych instalacji technologicznych, takich jak domofony, instalacje AGD i RTV, lub sterowniki urządzeń. Dostępne w tej grupie produktów przewody mają grubość od 0,75 mm. do 4 mm. i przeznaczone są do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

Osobną grupę produktów stanowią kable ziemne, o grubej, izolującej otulinie, gwarantującej odporność na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne czy działanie substancji szkodliwych. Wśród kabli ziemnych znajdziesz produkty zawierające od 3 do 5 żył o szerokim spektrum grubości – od 1,5 mm. do 16 mm. Dostępne są kable rdzeniowe, ekranowe, olejowe i gazowe, przeznaczone do przebiegu prądy o wysokim napięciu.

Przedsiębiorcy, poszukujący specjalistycznych kabli, przeznaczonych do przewodzenia prądu w nawet najtrudniejszych warunkach – jak w przypadku kopalni lub innych przedsiębiorstw pracujących na dużych głębokościach – mogą skorzystać z przewodów typu OGŁ. Przewody dostępne w ofercie Elektromarketu nadają się do wykonywania instalacji na głębokości do 100 metrów oraz w ekstremalnych warunkach termicznych: od -40 do +60 stopni C.

Ponadto, w ofercie Elektromarketu znajdują się kable specjalistyczne – solarne, ogrnioodporne, spawalnicze i telekomunikacyjne – oraz rozbudowana oferta osprzętu, obejmująca otuliny, różnorodne końcówki, listwy zaciskowe, dławnice i inne.

Warto wspomnieć, że większość dostępnych w ofercie Elektromarketu przewodów sprzedawana jest na metry, co pozwala na szczegółowy dobór produktów, zgodnie z indywidualnymi zapotrzebowaniami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here