Fotel bujany

0
2479

W wielu mieszkaniach mamy wydzielone miejsce na relaks. Są to zazwyczaj niewielkie kąciki, gdzie można odpocząć, poczytać książkę, a czasem nawet ponudzić się. Świetnym rozwiązaniem jest nowoczesny fotel bujany, który znajdziemy na stronie https://www.edinos.pl/fotele-bujane. Fotele bujane znajdziemy nie tylko w sklepach meblowych, ale także na allegro. Gdzie wybór jest ogromny są wiklinowe i ratanowe.

Duże pole do popisu mają producenci, bo ten mebel raczej kojarzył się z babcią. Ale czasy się zmieniają i coraz to młodsze osoby mają chęć posiadania fotela bujanego. Są dostępne coraz to nowocześniejsze modele w różnych kolorach i pięknym wzornictwie. Bo kto z nas nie marzy o spokojnym miejscu, gdzie może być sam odpocząć, pobujać się w fotelu. Pełen relaks tylko ja i moje myśli z dala od ruchu ulicznego, przepychu i miejskiego zgiełku. Cisza spokój nogi wyciągnięte kocem przykryta i cisza, cisza…

Chyba się za bardzo rozmarzyłam bujając się na fotelu, marząc o wycieczce najlepiej na koniec świata w dodatku w ciepłe miejsce… zasypiam. Śpię bezwiednie bujając fotel mijają sekundy, minuty, godziny. Godziny tak się rozmarzyłam, że aż miło fotele bujane śnie o nich i śnie. Nawet mój kot cicho mruczy i tak śpimy już trzy godziny. No tak nic nie trwa wiecznie dzieci wróciły ze szkoły przerwały mój sen.

Nowoczesny fotel bujany tak mi w nim miło się siedziało, nawet kot Mruczek połasił się tak do mnie jakby chciał mi powiedzieć, że chce jeszcze. Jak tylko domownicy wyjdą na spacer na pewno tam wskoczę na mój ulubiony fotel, gdzie czas stoi w miejscu troski nas nie dotyczą. Życie wydaje się piękniejsze i nawet Mruczek stanął po mojej stronie. No tak ale trzeba zejść na ziemię i wrócić do codzienności sterta prania czeka na mnie. Tylko kot wskoczył na fotel skulił się w kłębek, wtulił w jeszcze ciepły koc i pomrukując zasnął. Jak ja mu zazdroszczę, śpi sobie beztrosko mrucząc cichutko. Niestety dzieciaki znów wrócą i pewnie obudzą Mruczka. Niech korzysta chodź on, skoro ja nie mogę.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here