Filtry do dzbanków Brita – co zatrzymują?

0
1193

Powszechnie wiadomo, że najlepsza i najbardziej zdrowa dla ludzkiego organizmu jest woda. To dzięki niej zachodzą wszystkie procesy biologiczne, a jednocześnie woda przyczynia się do szybszej utraty wagi. Dlatego każdy, kto chce cieszyć się zdrowiem, powinien ją spożywać i zastąpić nią wszystkie napoje kolorowe i gazowane, które są pełne substancji barwiących i konserwujących. Z łatwością będzie mógł też czerpać ją prosto z kranu, nie obawiając się o jej jakość, jeśli wykorzysta dzbanek filtrujący.

Dzbanek filtrujący – recepta na zdrową wodę

Jeżeli stawiasz na zdrowie swoje i jak swojej rodziny, to nie powinno zabraknąć w twoim domu dzbanka filtrującego Brita. Dzięki wielu istniejącym modelom, kształtom czy kolorom, będziesz mógł wybrać taki, który będzie pasował do aranżacji kuchennego wnętrza, a także twojego gustu.

Oczywiście design to nie jedyna zaleta dzbanków filtrujących. Ich najważniejszą cechą jest przecież oczyszczenie wody tak, abyś miał pewność, że podajesz swoim dzieciom albo sam pijesz jedynie najzdrowszy i najczystszy napój. Co najbardziej istotne, filtry Brita oczyszczają wodę z metali ciężkich, które potencjalnie mogą powodować raka. Zatrzymują także zanieczyszczenia z rur, którymi woda płynie do twojego kranu.

Warto przy tym także wspomnieć, że chlor, którym woda jest dezynfekowana, nie tylko pogarsza jej smak i zapach. Ma również wpływ na to, jaki smak mają potrawy i napoje, które przygotowujesz na jej bazie.

Jeśli więc chcesz poprawić jakość swojej wody, jak również zależy ci na zdrowiu twoim, a także osób najbliższych, powinieneś zdecydować się na zakup dzbanka filtrującego.

Dzbanek Brita

Przykładem eleganckiego i stosunkowo niedrogiego dzbanka może być Brita Marella MX. Posiada klasyczny i uniwersalny design, a ponadto został zaprojektowany tak, że można w nim obserwować cały proces filtracji. Specjalnie zaprojektowana, uchylna pokrywka sprawia, że z łatwością można uzupełnić go wodą.

Z kolei dzięki elektronicznemu wskaźnikowi, nie będziesz musiał pamiętać o wymianie filtra na nowy, gdyż będzie to widoczne na wyświetlaczu. Sama jego wymiana jest z kolei bardzo prosta.

Warto także zauważyć, że produkt ten można śmiało włożyć do zmywarki, co zaoszczędzi ci czasu i trudności podczas jego czyszczenia.

Filtry Brita

Filtry Brita, które można znaleźć w ofercie sklepu Aquamelior, zapewniają najwyższą jakość i skuteczność w usuwaniu z wody metali ciężkich, takich jak ołów czy miedź. Dzięki nim twoja woda nie będzie już twarda, a zatem nie będzie powodować osadzania się kamienia na sprzętach AGD, takich jak czajniki, ekspresy do kawy czy żelazka.

Już podczas pierwszego zastosowania, odczujesz znaczną różnicę w smaku wody, która została przefiltrowana. Filtry Brita, oprócz zatrzymywania substancji chemicznych, które są szkodliwe dla ludzi, zatrzymują również drobinki piasku, rdzy czy inne, niewielkie zanieczyszczenia, które możesz przeoczyć. Jeśli więc stawiasz na zdrowy tryb życia, to powinieneś zaopatrzyć się w dzbanek filtracyjny, a także zestaw filtrów, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się czystą wodą i lepszym zdrowiem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here