Dźwig mobilny do prac dekarskich

0
826

Planujesz prace ciesielsko-dekarskie? Postaw na profesjonalny dźwig mobilny, który znacznie przyspieszy i ułatwi remont czy budowę dachu. Dźwig na wynajem to propozycja dla firm, które dopiero zaczynają swoją karierę na rynku budowlanym, jak i tych z wieloletnim doświadczeniem. Żuraw dekarski to niezawodne narzędzie, które przyspieszy prace i pozwoli na szybsze wykonanie zlecenia. Co więcej, wpływa również na podniesienie bezpieczeństwa na placu budowy. Jakie jeszcze korzyści daje dźwig na wynajem?

Dźwig mobilny nie tylko do prac dekarskich

Firmy remontowo-budowlane przy wielu pracach muszą korzystać z ciężkiego sprzętu. Jedną z takich czynności jest niewątpliwie budowa lub remont dachu. Jednak dźwig mobilny to nie tylko niezastąpiona pomoc przy pracach dekarskich, ale także udogodnienie przy wielu innych robotach.

Sprawdzi się między innymi przy montażu okien na większych wysokościach. Jego wysokość robocza sięga aż 26 metrów, natomiast udźwig kosza to aż 250 kg. Wykorzystując hak, możemy przenieść znacznie cięższe przedmioty o wadze nawet do 2 ton. Zwiększa się również wysokość prac, która sięga aż 35 metrów.

Profesjonalny dźwig na wynajem

Żuraw dekarski to profesjonalna maszyna, która wyposażona została w specjalne elementy. Dźwig na wynajem to sprzęt wyposażony między innymi w chwytak do dachówek, widły paletowe czy wanny do rozbiórek. Taka maszyna staje się niezastąpioną pomocą przy każdych pracach remontowo-budowlanych. Uniwersalne zastosowanie pozwoli dopasować sprzęt do potrzeb, a tym samym zwiększy wydajność firmy i zagwarantuje wyższe bezpieczeństwo jej pracownikom.

Żuraw dekarski jako niezastąpiona pomoc w budowie dachu

Przy budowie lub remoncie pokrycia dachowego, żuraw dekarski okazuje się niezastąpioną pomocą. Dzięki niemu szybko i bezpiecznie przetransportujesz konstrukcję oraz wszelkie elementy pokrycia dachowego. Wykonanie dachu staje się prostsze i zdecydowanie szybsze. Co więcej, maszyny przejmują na siebie cały ciężar. Przy pokryciu dachowym są to nierzadko ogromne elementy o bardzo dużej wadze. Stawiając na dźwig mobilny, stawiasz na szybkie, proste i bezpieczne wykonanie wszelkich prac dekarskich.

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here