Donice świecące – co warto o nich wiedzieć?

0
1448

Donice goszczą niemal w każdym domu i ogrodzie. Można wybierać spośród rozmaitych kolorów i kształtów, tak, aby rośliny prezentowały się w nich efektownie. Wielbicieli nowatorskich rozwiązań z pewnością zainteresują donice świecące LED, które przyciągną wzrok i stworzą niepowtarzalny klimat.

Donice podświetlane – gdzie?

Te donice można znaleźć w klimatycznych miejscach, takich jak restauracje, kluby czy hotele. Ustawione przed lokalem zachęcą do odwiedzenia go. Sprawdzą się świetnie w domu lub w biurze. Będą atrakcyjnym dodatkiem do wnętrza i subtelnie wprowadzą w dobry nastrój. Donice świecące sprawdzą się również na zewnątrz – ozdobią taras i ogród oraz posłużą za nietypowe oświetlenie. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na to, czy dany model jest mrozoodporny. Tego typu ozdoba może stanowić alternatywę dla popularnych lampek ogrodowych. Oświetli również podjazd i nada atmosferę letnim imprezom.

Co trzeba wiedzieć przed zakupem?

Donice podświetlane wyposażone są w diody LED. Dostępne są różne kształty oraz barwy światła. Klienci mogą wybierać spośród eleganckich, zimnych tonów oraz ciepłych barw tworzących przytulny klimat. Kojarzą się z pomieszczeniami urządzonymi w stylu nowoczesnym, jednak możliwość wyboru spośród wielu wariantów pozwoli każdemu znaleźć model dla siebie. Doniczki podświetlane muszą być podłączone do prądu, dlatego należy pamiętać o dobraniu odpowiedniej długości przewodu. Najczęściej istnieje opcja sterowania światłem przy pomocy pilota. Decydując się na zakup donic świecących zewnętrznych powinno się zwrócić uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane. Najczęściej do ich produkcji używa się tworzyw sztucznych, takich jak polietylen. Daje im to odporność na czynniki atmosferyczne i umożliwia pozostawienie na dworze nawet w czasie mrozu. Trzeba jednak pamiętać o osłonięciu przewodu elektrycznego, by nie uległ on uszkodzeniu. Zaletą wykorzystywanych w tego typu donicach diod LED jest ich energooszczędność.

Podsumowanie

Donice świecące to dobre rozwiązanie dla osób, którym znudziły się tradycyjne, typowe doniczki i chcą wyróżnić się z tłumu. Poza nadaniem przestrzeni wyjątkowego wyglądu, stworzą niepowtarzalny klimat. Możliwość wyboru spośród wielu wariantów sprawia, że tego typu dodatek nadaje się niemal do każdego domu, ogrodu lub lokalu usługowego. Umieszczone w podświetlanych donicach rośliny będą prezentowały się jeszcze bardziej efektownie i przyciągną wzrok gości. Te ozdoby nadadzą się świetnie dla osób, które chcą wnieść do swojej codzienności odrobinę magii.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here