Czy warto inwestować w sprzęt AGD klasy premium?

0
1315
Czy warto inwestować w sprzęt AGD klasy premium

Nowoczesny dom to nie tylko inteligentne systemy pozwalające na oszczędność energii, ale również urządzenia, które powodują, że codzienne czynności i obowiązki wykonujemy znacznie szybciej. Sprzęt AGD klasy premium to akcesoria, które stanowią swoistą rewolucję w dziedzinach takich jak sprzątanie, prasowanie czy dbanie o urodę i zdrowie.

Mop bioniczny 4w1 – sprzątanie szybkie i efektywne

Mop bioniczny Hizero 4w1 od momentu pojawienia się na rynku został okrzyknięty „drugą rewolucją w dziedzinie czyszczeni podłóg”. Urządzenie o kompaktowej wielkości bez trudu można przechowywać w najmniejszym nawet mieszkaniu, a nowoczesna technologia, jaka została wykorzystana przy jego konstruowaniu sprawia, że podłoga zostaje wyczyszczona praktycznie przy użyciu samej wody. Jest to możliwe dzięki separowaniu zbieranych przez mop zanieczyszczeń w innym zbiorniku niż brudna woda. Tym samym zachowuje wręcz sterylną czystość porządkowanych podłóg i doskonale sprawdza się w domach, gdzie mieszkają zwierzęta lub małe dzieci. Do pozostałych jego atutów należą również wyjątkowo cicha praca i wydajność, pozwalające na znacznie zaoszczędzenie czasu.

Innosteam – najnowocześniejszy system do prasowania na rynku

Szwajcarska marka Innosteam, zgodnie z przysłowiową dla tego kraju precyzyjnością, stworzyła nowoczesną deskę do prasowania parowego, która odznacza się nie tylko funkcjonalnością i wydajnością, ale także pięknym wyglądem. Prostota formy została połączona tutaj z najnowocześniejszą technologią prasowania parowego, co pozwala otrzymać w szybkim czasie ubrania idealnie gładkie, świeże i olśniewające wyglądem. Żelazko jest gotowe do pracy w niespełna 30 sekund, a jego stopa wykonana z polimerów nie wymaga zmiany temperatury przy różnych rodzajach tkanin. Nie wymaga ono ponadto odkamieniania, płukania ani czyszczenia, a para produkowana jest przez każdy rodzaj wody. Wyjątkowo lekka i prosta do składania deska do prasowania Innosteam powoduje więc, że mało lubiana czynność, która jednak zazwyczaj musi być wykonana w każdym domu, zamienia się w przyjemność.

Platiumed – domowy gabinet kosmetyczny i fizjoterapeutyczny

Urządzenia medyczno-kosmetyczne włoskiej firmy Platiumed dają możliwość przeprowadzania profesjonalnych zabiegów leczniczych i pielęgnacyjnych we własnym domu. Proste w użyciu i całkowicie bezpieczne urządzenia klasy premium marki Platiumed pozwalają zadbać o promienny wygląd oraz pozbyć się bólu różnych partii ciała, dzięki wykorzystywaniu fal elektromagnetycznych i radiowych.

Opisane produkty znajdziesz na: http://sternapolska.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here