Black & Decker – poznaj jednego z najlepszych producentów elektronarzędzi

0
472
Black & Decker

Black & Decker to czołowy producent zarówno elektronarzędzi, jak i akcesoriów. Firma dostarcza swoje produkty klientom na całym świecie. Szeroka gama oferowanych elektronarzędzi znajduje swoje zastosowanie w rzemiośle, przemyśle, a także w rękach użytkowników prywatnych, np. podczas prac domowych lub ogrodowych. Dlaczego jeszcze warto postawić na tego producenta?

Innowacyjne rozwiązania

Narzędzia Black & Decker cechują się wydajnością, trwałością i niezawodnością w działaniu. Są wygodne w użytkowaniu, dlatego chętnie korzystają z nich zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, a także miłośnicy majsterkowania.

Produkty tej marki wyróżnia zastosowanie innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich jest system akumulatorowy 18V od BLACK&DECKER POWERCONNECT. Zaletą tego systemu jest zastosowanie jednego akumulatora, który jest kompatybilny z szeregiem elektronarzędzi działających z mocą 18V. Dzięki temu użytkownicy nie muszą gromadzić niezliczonej liczby akumulatorów i ładowarek do kolejnych urządzeń. To oszczędność pieniędzy, miejsca i gwarancja kompatybilności wybieranych sprzętów.

Bezszczotkowe silniki to kolejny atut elektronarzędzi i innych sprzętów, które znalazły się w firmowej ofercie Black & Decker. Zastosowano tu bezstykowy sterownik elektroniczny decydujący o zmniejszeniu tarcia, wydłużeniu czasu pracy, a także zwiększonej trwałości stosowanych narzędzi. Silnik ten jest mniejszy i lżejszy, lecz kompaktowe rozmiary idą w parze z oczekiwanymi osiągami.

Szeroka oferta elektronarzędzi

Wśród bogatej oferty elektronarzędzi producenta Black & Decker można znaleźć m. in. frezarki, pilarki, spawarki, narzędzia specjalistyczne, szlifierki, polerki, wiertarki, wkrętarki i wiele innych. Jak jednak wybrać odpowiedni sprzęt z tak bogatej oferty? Z pomocą przychodzi ranking elektronarzędzi, dzięki któremu można porównać urządzenia z danej kategorii, sprawdzić ich najważniejsze parametry i na tej podstawie dokonać wyboru.

Na co zwracać uwagę podczas wybierania elektronarzędzi?

Każde narzędzie powinno być dopasowane do zaplanowanych do wykonania prac. Nie bez znaczenia pozostają materiały, z jakimi będzie współpracowało wybrane elektronarzędzie, a także moc, wydajność i dodatkowe funkcjonalności. Dla każdego użytkownika liczy się bowiem efektywność działania, płynność, komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo.

Sprawdzone, uniwersalne i odpowiedniej jakości, niezawodne w działaniu sprzęty marki Black & Decker oferuje sklep z narzędziami Emast

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here