Bądź Cool w swoim kamperze – wybierz przenośny klimatyzator

0
1447
przenośny klimatyzator

Wolność w wyborze miejsc do zwiedzania, brak zmartwień dotyczących zapewnienia noclegu oraz niepowtarzalne uczucie przygody – te słowa usłyszysz od zwolenników objazdowych wycieczek kamperem. Brzmi jak idealny pomysł na urlop?

Kamperowi weterani z pewnością wiedzą, jak ważne jest właściwe przygotowanie przed wyjazdem. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę, pewnie zastanawiasz się, czy da się pogodzić komfort z podróżą kamperem? Wystarczy zadbać o odpowiednie wyposażenie, aby doświadczyć wygody nawet w domu na kółkach.

Wyobraź sobie, że pogoda sprzyja jak nigdy dotąd, a dookoła jest jedynie natura – i Twój kamper. Podczas słonecznego dnia odkrywanie nowych miejsc to prawdziwa przyjemność! Gdy już poznasz okolicę i będziesz potrzebować chwili odpoczynku w pojeździe, docenisz miły chłód, który może zapewnić przenośny klimatyzator. Fral Super Cool FSC03 to niewielkie, wielofunkcyjne urządzenie, które sprawdzi się w każdej temperaturze, zarówno w ochładzaniu, jak i dogrzewaniu wnętrza kampera, zapewniając wysoki komfort podczas wyjazdów.

Mierz siły na… rozmiary

Na małej powierzchni pojazdu liczy się każdy zaoszczędzony metr, dlatego przy wyborze urządzenia koniecznie zwróć uwagę na jego wymiary. Klimatyzator Fral Super Cool FSC03 ma rozmiar dużego pudełka na buty, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca i z łatwością zmieści się w kamperze. Urządzenie powininno być lekkie i łatwe do przenoszenia, ponadto warto zdecydować się na model wyposażony w kółka. Klimatyzator można zamontować w środku lub na zewnątrz pojazdu, co wpłynie na cichszą pracę i dodatkowo zwiększy jego efektywność o 30%.

Klimatyzator

Jedno urządzenie – wiele możliwości

W zależności od Twoich potrzeb, wielozadaniowy klimatyzator może pomóc Ci w nagrzewaniu pomieszczenia – szczególnie w nocy, utrzymując odpowiednią temperaturę dla komfortowego snu. Poprawi jakość powietrza – dzięki funkcji oczyszczania za pomocą filtra węglowego i HEPA usunie drobinki kurzu, ale może również posłużyć jako nawilżacz.

Zdarza się, że podczas ulewy przez niedomknięte lub nieszczelne okno deszcz dostanie się do wnętrza kampera. Skutki zalania mogą długo dawać się we znaki. Wilgoć wnika w meble, powodując nieprzyjemny zapach, a czasami uniemożliwia dalsze użytkowanie pojazdu. Klimatyzator może działać także jako osuszacz, który poradzi sobie z nadmiarem wilgoci nawet w drodze. Dodatkowe włączenie funkcji grzania znacznie przyspieszy osuszanie pomieszczenia.

Tekst powstał przy współpracy z firmą Unilux.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here