5 sposobów na odnowienie starego rowera

0
1663

Rower to w obecnym czasie bardzo popularny środek transportu. Jedni wybierają taką formę, ze względu na zdrowy styl życia, inni, ponieważ w ich miastach ruch uliczny jest na tyle zakorkowany, że na jednośladach przemieszczają się oni dużo szybciej niż samochodami. Znajdzie się także grupa, która przywiązuje dużą wagę do wyglądu dwukołowca i to właśnie do nich będzie skierowany ten artykuł. Naklejki na rower, fluorescencyjna farba, dodatkowe ozdoby, święcące koraliki na szprychy – to wszystkie te elementy, które mają sprawić, że nasz rower będzie wyróżniał się na tle reszty.

Jak odrestaurować rower?

Bardzo popularnym trendem jest odrestaurowywanie starych rowerów. Można to wykonać za pomocą naklejek lub innych dodatkowych ozdób, które sprawią, że na pozór zwyczajna rama, stanie się nagle hipsterskim pojazdem, na którym z dumą będzie można przemieszczać się po mieście. Można postarać się bardziej i zająć się malowaniem ramy oraz innych elementów stalowych. To oczywiście nieco czasochłonny proces, który zapewne musi zostać poprzedzony zdarciem pierwszej warstwy lakieru. W tym momencie możemy już zapanować wygląd naszego roweru wg własnych preferencji. Po malowaniu można również skorzystać z naklejek na rower, które z pewnością dodadzą mu większego blasku.

Rower, jako wóz strażacki – to możliwe

Dodatkowe ozdoby na rower to praktyka szczególnie popularna wśród dzieci, które uwielbiają, gdy ich rzeczy są oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. Naklejki na rower to prosty i tani sposób na dodatkową wartość, którą będzie niósł ze sobą dwukołowiec. Wśród dostępnych wzorów znajdą się min bajkowe motywy, symbole popkulturowe, napisy, różnego rodzaju loga, czy symbole związane z zawodami zaufania publicznego tj. Policja, czy Straż Pożarna. Strażacki pojazd udekorowany za pomocą naklejek na rower, to z pewnością ciekawy sposób na stworzenie dziecku warunków do doskonałej zabawy.

Naklejki na rower dostępne są w różnych sklepach internetowych. Można ich szukać również w sklepach z zabawkami, marketach itd. Podczas wyboru należy się kierować głównie motywem wizualnym, ale także jakością, którą będą odznaczać się takie materiały. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia ze starym dwukołowcem, czy takim, który dopiero co opuścił sklep. Ważne jest to, aby naklejki na rower stanowiły wartość dodaną, a nie szpeciły. To właśnie dlatego podczas ich zakupu trzeba wykazać się szczególną ostrożnością i dobrym gustem. Z naklejek na rower korzysta wiele osób, które cenią sobie to, w jaki sposób ich dwukołowce prezentują się w terenie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here